محصولات ما:

قفسه بندی مغازه

قفسه بندی مغازه اوژن یکی از مهم ترین قسمت ها برای خرید لوازم مناسب بخش تجهیزات فروشگاهی است زیرا قفسه ها مکان هایی هستند که محصولات شما را بمنظور سفارش و افزایش تعداد مشتریان به نمایش در می آورند. چیزی که دیده نشود، تاثیری هم روی دیگران نخواهد گذاشت! در فروش حضوری در فروشگاه باید اطمینان حاصل کنید که نقطه فروش (point of sale ) شما برای مشتری قابل رویت است.به محض اینکه توانستید توجه مشتری را به سمت کارهایتان جلب کنید، در مرحله بعد باید مطمئن شوید که مشتری با دیدن کالای شما متوجه می شود که آن کالا به چه دلیل آنجاست و چه نیازی را برای او برطرف خواهد کرد. این مرحله در عرض یکی دو ثانیه اتفاق می افتد و در همین زمان کوتاه، اگر نتوانید این ارتباط را بین مشتری و کالایتان بر قرار کنید، مشتری بدون هیچ تردید یا فکری از کنار کالایتان خواهد گذشت. شکست در این مرحله یعنی ماندگار شدن کالاهایتان بر روی قفسه های فروشگاه! اکنون که مشتری را در دو مرحله اول به ایستادن در مقابل قفسه ی کالایتان ترغیب کردید، مشتری در این حالت در حال بالا و پایین کردن عوامل مختلف برای تصمیم گیری برسر خریدن یا نخریدن کالای شماست.

قفسه بندی فروشگاهی

سیستم قفسه بندی فروشگاهی و تجهیز فروشگاه ها به قفسه بندی مناسب برای دسترسی راحت تر، سرعت بالاتر و صرفه جویی در محیط و انرژی اهمیت بالایی دارد.
با گذر زمان، توسعه و گسترش شهرها رفته رفته جمعیت فزونی یافت و نیاز به رعایت نظم و صرفه جویی در محیط بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت. افراد برای رفع نیاز روزانه خود به فروشگاه ها، سوپر مارکت ها و مغازه ها مراجعه می کنند، بنابراین فروشندگانی در کسب رضایت مشتریان موفق خواهند بود که بتوانند بهتر، باکیفیت تر و سریع تر خدمت دهی کنند.
سیستم های قفسه بندی فروشگاهی بر اساس تقاضا و افزایش راحتی دسترسی مشتریان و فروشندگان به اقلام مصرفی تولید گردیده است.
قفسه بندی فروشگاهی در انواع مختلفی برای محصولات متفاوت از محصولات سبک تا نیمه سنگین توسط تکنو فلز باقری طراحی و به بازار عرضه گردیده است.
قفسه بندی فروشگاهی اوژن از لحاظ استحکام، زیبایی و طراحی منحصر به فرد می باشد و در هر رنگ، ابعاد و ضخامتی قابل تولید می باشد.

قفسه سوپرمارکت

قفسه سوپر مارکت اوژن در انواع قفسه خودایستا، قفسه یکطرفه و قفسه دو طرفه با کیفیت جهانی مناسب فروشگاه ها، سوپر مارکت ها تولید و عرضه می شود.قفسه سوپر مارکتی عموما برای سامان دهی و دسترسی راحت تر اقلام طراحی گردیده است، قفسه سوپری علاوه بر این موارد می تواند زیبایی محیط سوپر مارکت را دوچندان کند و همچنین با قفسه سوپر مارکت می توانیم از فضایی که برای ذخیره کالاها و اقلام مورد استفاده قرار میگیرد صرفه جویی کنیم.
مجموعه تکنو فلز باقری برای رفاه حال مشتریان و فروشندگان کالاهای مصرفی توانسته است به این مهم دست یابد. همچنین  با کیفیت ترین قفسه سوپر مارکت و باصرفه ترین قیمت قفسه سوپر مارکت را به بازار ارائه دهد.
قفسه سوپر مارکت در انواع: قفسه سوپر مارکتی دیواری، قفسه سوپر مارکتی یکطرفه خود ایستا، قفسه سوپرمارکتی دوطرفه و قفسه سوپر مارکتی گرد قابل سفارش می باشد.